ENDÜSTRİYEL ARITMA

INDUSTRIAL TREATMENT

Endüstriyel Arıtma Nedir ?

What is Industrial Treatment ?

Bilinçsiz kullanımdan dolayı su kaynaklarımız giderek azalmakta ve tükettiğimiz su kalitesi her geçen gün daha da düşmektedir. Firmamız, gelecek nesillere “Doğanın bize sunduğu bu vazgeçilmez ancak sınırlı kaynaktan” mahrum bırakmamak bilinci ve sorumluluğu içerisindedir. Bu duyarlılıktaki değerli müşterilerimize; Due to unconscious use, our water resources are gradually decreasing and the quality of water we consume is decreasing day by day. Our company has the awareness and responsibility not to deprive future generations of "this indispensable but limited resource that nature offers us."

Şebeke Suları, Doğal Kaynak Suları, Kullanım Suları, Atık Sular

için gerekli her türlü arıtma ve geri kazanım işlerinde güvenilir, sorunsuz, zamanında ve kesin çözümler üretmek amacı ve yeterliliğiyle hizmet vermektedir.

Provides services with the aim and competence to produce reliable, trouble-free, timely and precise solutions in all kinds of treatment and recovery works required for

Network Water, Natural Spring Water, Utility Water, Waste Water.

Bizimle İletişime Geçin Contact Us

İletişim Contact

Endüstriyel Arıtma
 • ÜCRETSİZ SU ANALİZİ FREE WATER ANALYSIS
  Uzman ekibimiz ile sizin yanınızdayız. We are with you with our expert team.
 • ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME FREE DISCOVERY AND PROJECT
  Arıtma tesisinizi kurabileceğiniz en uygun yeri sizin için belirliyoruz. We determine the most suitable place for you to set up your treatment plant.
 • SATIŞ SONRASI SERVİS VE MALZEME TEDARİĞİ AFTER SALES SERVICE AND MATERIAL SUPPLY
  Satış sonrası servis ve tedarik ihtiyaçlarınızda sizi yalnız bırakmıyoruz. We do not leave you alone in your after-sales service and supply needs.
 • GARANTİ WARRANTY
  Ürünlerimizin garantisini veriyor, bir problem anında destek sağlıyoruz. We guarantee our products and provide support in case of a problem.